Strona Speak&Lead rusza :) 

Koło S&L tworzą studenci, tacy jak Ty. Zależy nam na tym, żeby się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Chcemy poznawać ciekawych ludzi i dobrze się bawić pomagając innym. W ramach działalności koła często organizujemy różne konkursy naukowe, ciekawe konferencje i projekty edukacyjne, które staramy się kierować do różnych odbiorców.

Wspólnie realizujemy masę zadań, projektów i przedsięwzięć. Jednym z naszych podstawowych zadań jest podnoszenie jakości projektów edukacyjnych organizowanych przez przedsiębiorstwa działające na terenie naszego kraju, które są kierowane do osób w różnym wieku. Staramy się pomagać przy realizacji projektów z zakresu doskonalenia umiejętności twardych i miękkich. Duży nacisk kładziemy na współpracę, przedsiębiorczość i kreatywność.

Realizację głównych zadań koła łączymy z pewnego rodzaju treningiem mentalnym. Chcemy, żeby członkowie naszego koła kończąc studia byli przygotowani do zawodu managera, który pełni jedną z najważniejszych ról w każdym przedsiębiorstwie. Dodatkowo, staramy się nauczyć naszych członków efektywnego korzystania z inteligencji emocjonalnej oraz wiedzy i doświadczeń, które nabyli w trakcie organizacji projektów i eventów.

Naszym głównym atutem jest fakt, iż jako jedna z nielicznych organizacji studenckich nawiązujemy ścisłą współpracę ze światem biznesu i organizacjami pozarządowymi. To ułatwia naszym członkom późniejsze odnalezienie się na rynku pracy.